NASZA BIBLIOTEKA

W naszym przedszkolu działa Biblioteka dostępna dla wszystkich przedszkolaków. Biblioteka posiada ponad 600 pozycji książkowych. Do najczęściej wypożyczanych należą: seria o żółwiku Franklinie,seria o księżniczkach, Kubuś Puchatek, tomiki wierszy J. Tuwima i J. Brzechwy, pozycje popularnonaukowe o dinozaurach oraz baśnie tradycyjne różnych autorów. Każde dziecko napewno znajdzie coś dla siebie. Książki można wypożyczać codziennie w godzinach otwarcia przedszkola.

Gorąco zachęcam do korzystania z Biblioteki i codziennego czytania swoim dzieciom. Katarzyna Stolarczyk - opiekun biblioteki

Nasza biblioteka powstała dzięki darczyńcom, którzy podarowali nam książki. Nieoceniona jest tutaj rola młodzieży rabiańskiego Gimnazjum, która co roku organizuje wśród uczniów zbiórkę książek dla przedszkolaków oraz rodziców samych przedszkolaków. Dziękujemy!!!

Z wielkim zadowoleniem stwierdzamy wzrastającą z dnia na dzień liczbę dzieci wypożyczających książki. Mamy także stałych czytelników. Rekordzistką jest Iza Dziuba z grupy Biedronki, która odwiedziła bibliotekę najwięcej razy.