CZERWIEC

01.06.2011 - DZIEŃ DZIECKA

Tegoroczny Dzień Dziecka nasze przedszkolaki spędziły na zabawie plenerowej w ogrodzie przedszkolnym. Był to dzień pełen atrakcji. Chętnym dzieciom panie malowały twarze, i po chwili w ogrodzie pełno było motyli, biedronek, piesków, tygrysków...(patrz - nasza galeria). Muzyka dziecięco-dyskotekowa zachęcała wszystkie dzieci do zabawy tanecznej, a rozłożone w ogrodzie wielkie kartony papieru do rysowania i twórczego spędzania czasu. Było bardzo wesoło, a dodatkową niespodzianką były lody śmietankowe i słodycze.

DZIEŃ DZIECKA - GALERIA

03.06.2011 - KRASNALE W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Dzieci z grupy "Krasnale" postanowiły zapisać sie do Gminnej Biblioteki Publicznej. Kierownik biblioteki, Pani Joanna Słodyczko bardzo miło przyjęła zerówkowiczów w swojej bibliotece i ucieszyła sie, że dzieci chcą wypożyczać książki. Pani Joasia oprowadziła przedszkolaków po bibliotece odkrywając przed nimi wszystkie tajniki korzystania z biblioteki. Następnie dzieci dotykając wielkiej księgi, złożyły uroczystą przysięgę i zostały przyjęte w poczet czytelników. Każdy nowozapisany czytelnik mógł wypożyczyć sobie wybraną przez siebie książkę.

W BIBLIOTECE - GALERIA

06.06.2011 - WYJAZD DO TEATRU "RABCIO"

Teatr Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju, to teatr grający przedstawienia specjalnie dla najmłodszej widowni. Całe nasze przedszkole wybrało sie na wycieczkę autokarową do teatru na przedstawienie "Kiedy Króla boli ząb". Sztuka przepełniona humorem i śpiewem, wywarła na przedszkolakach duże wrażenie. Dla większości dzieci był to pierwszy kontakt z prawdziwym teatrem: sceną, widownią, olbrzymią kurtyną i gongiem rozpoczynającym grę aktorów. Król Bul zdobył sympatię małych widzów i chyba skutecznie przekonał wszystkich, że wizyta u dentysty nie jest taka straszna.

W TEATRZE "RABCIO" - GALERIA

07.06.2011 - FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ I RELIGIJNEJ W ROKICINACH PODHALAŃSKICH

W tegorocznym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej wzięły udział: Ola Smętek - jako solistka śpiewając piosenkę z repertuaru "Arki Noego" pt."Ja jestem" oraz zespół wokalistek z grupy Misie: Ola Guzik, Ola Brandys, Natalka Koszarek, Martynka Cholewa, Kinga Antolak i Ala Kowalcze z piosenką "Jak Dawid". Występy były bardzo udane, a całą imprezę uświetniła wesoła muzyczna zabawa wszystkich zgromadzonych przedszkolaków i opiekunów. Na zakończenie festiwalu pan Wójt Andrzej Dziwisz wręczał dzieciom pamiątkowe dyplomy i nagrody.

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ - GALERIA

16.06.2011 - SPACER DO LASU

W ten piękny i słoneczny dzień wszystkie przedszkolaki wybrały się na długi spacer do lasu uwieńczony piknikiem z kiełbaskami.

SPACER DO LASU - GALERIA

GIMNAZJALISTKI CZYTAJĄ PRZEDSZKOLAKOM

W maju i w czerwcu niemal codziennie odwiedzały nasze przedszkole gimnazjalistki z Gimnazjum im. Jana Pawla II w Rabie Wyżnej, aby poczytać dzieciom książki. Spotkania te były bardzo sympatyczne, dające dużo radości zarówno przedszkolakom jak i młodzieży. Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu.

GIMNAZJALISTKI W PRZEDSZKOLU - GALERIA

21.06.2011 - UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

Pożegnanie przedszkola rozpoczęło się występami dzieci, a następnie Pani Dyrektor Bernadeta Stopka przygotowała dla wszystkich prezentację z całorocznego życia naszego przedszkola. Było co wspominać... Na koniec przyszedł czas na nagrody, dyplomy, podziękowania, kwiaty, pożegnania i życzenia udanych wakacji.

POŻEGNANIE PRZEDSZKOLA - GALERIA