CZERWIEC

31.05 - 01.06.2012 - DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU

Z okazji Dnia Dziecka nasze przedszkole zapewniło swoim podopiecznym mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Jedną z nich był występ teatru Bajdurka ze sztuką "Przygoda zająca Poziomki. ABC zdrowia na wesoło". Dzieci poznały historię zajączka łakomczucha i nauczyły się, jak ważne jest zdrowe odżywianie, sport, higiena i przyjaźń. Kolejne niespodzianki to: wesołe zabawy w ogrodzie przedszkolnym, Międzygrupowy Turniej Sportowy, zabawy taneczne pod hasłem "Wszyscy jesteśmy kibicami - Euro 2012", zabawy balonikami i słodkie niespodzianki. Panującej w tych dniach radosnej atmosfery nie sposób opisać słowami, ale uśmiechnięte i szczęśliwe twarze dzieci można zobaczyć na zdjęciach w naszych galeriach. Zapraszamy!

PRZYGODY ZAJĄCA POZIOMKI - GALERIA

ZABAWY W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM - GALERIA

ZAWODY SPORTOWE W PRZEDSZKOLU - GALERIA

04.06.2012 - STARSZAKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ

"W szkole jest super !!!!!!!" - to jednogłośna opinia naszych przedszkolaków na temat szkoły, po wizycie w Szkole Podstawowej. Krasnale i Dinusie odwiedziły swoich starszych kolegów w Zerówce, zasięgły ich opinii na temat szkoły, wspólnie się pobawiły i oglądły przedstawienie przygotowane przez zerówkowiczów. Odwiedziliśmy także Klasę I i przez chwilę mogliśmy poczuć się jak uczniowie, zasiadając w szkolnych ławkach, przeglądając podręczniki, zeszyty i pisząc na tablicy. Za najbardziej atrakcyjne miejsce w szkole dzieci uznały oczywiście salę gimnastyczną. Do przedszkola wróciliśmy pełni emocji i zadowolenia.

STARSZAKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ - GALERIA

05.06.2012 - KONKURS PLASTYCZNY "SZKOŁA TUŻ, TUŻ"

Świeżo po wizycie w szkole podstawowej, przyszli uczniowie podzielili się wrażeniami, biorąc udział w konkursie plastycznym na temat szkoły. Każdy narysował, to co zrobiło na nim największe wrażenie. Prace wszystkich uczestników znajdują się w naszej galerii. Nagrody zostaną wręczone w czasie uroczystości pożegnania przedszkola.

SZKOŁA W OCZACH PRZEDSZKOLAKÓW - GALERIA