GRUDZIEŃ


22.12.2016 - JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

Tegoroczne "Jasełka" przygotowała pani Kasia Stolarczyk ze swoją utalentowaną aktorsko grupą "Myszki" oraz gościnnym występem "Misiów". Mali aktorzy spisali się na medal, ich występ zachwycił zebraną publiczność: rodziców i przedszkolaków. Trud włożony w przygotowanie tego przedsięwzięcia został nagrodzony satysfakcją dzieci, rodziców i opiekunów.

JASEŁKA - GALERIA

20.12.2016 - PRZEDSZKOLAKI SENIOROM

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia delegacja naszego przedszkola w osobach: Maximilian Minut z mamą Joanną Świerk-Minut, Jędrzej Bochnak z mamą Agatą Bochnak, Antoś Olszewski z mamą Bogusławą Olszewską oraz pani Jolanta Macioł, odwiedziła pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego im.Św.Siostry Faustyny Kowalskiej w Rabie Wyżnej. Dzieci obdarowały podopiecznych upominkami, uśmiechami i życzeniami świątecznymi. Upominki dla seniorów przedszkolaki wykonały samodzielnie: starszaki( Myszki i Misie ) kartki z życzeniami, a Jeżyki słoiczkowe lampioniki. Dzieci zostały bardzo ciepło i miło przyjęte i uraczone słodkościami.

W ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO-LECZNICZYM - GALERIA

05.12.2016 - SPOTKANIE ZE ŚW. MIKOŁAJEM

Co roku o tej porze przybywa do przedszkola Św. Mikołaj. Przedszkolaki przyjęły ukochanego Gościa w swoich salach. Były: radość, śpiew i oczywiście prezenty.

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM - GALERIA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ŚWIĄTECZNA KARTKA" ORGANIZOWANY PRZEZ MIEJSKIE PRZEDSZKOLE NR 57 W KATOWICACH POD PATRONATEM MEDIALNYM "PRZEDSZKOLNE ABC"

Święta Bożego Narodzenia tuż, tuż. Chętne przedszkolaki oraz nauczyciele z naszego przedszkola wykonali kartki świąteczne na konkurs plastyczny. Wszystkie kartki zostały wysłane do Katowic. Kartki zostaną podarowane organizatorom Wigilii dla Osób Samotnych w Katowicach i Polonii w Brazylii.

ŚWIĄTECZNA KARTKA - GALERIA