GRUDZIEŃ

01.12.2009 - FLUORYZACJA ZĘBÓW

Najstarsze przedszkolaki - Dinusie - dwa razy w miesiącu szczotkują zęby specjalną pastą z fluorem. O zęby naszych 6-latków zadbał stomatolog Tomasz Bystrowski, sponsorując całą akcję. Dziękujemy!

FLUORYZACJA ZĘBÓW - GALERIA
02.12.2009 - ŚW. MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Jak zwykle w grudniu do wszystkich grzecznych dzieci przybył Św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów.

ŚW. MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU - GALERIA

22.12.2009 - JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

Zgodnie z tradycją przedszkola tuż przed Świętami Bożego Narodzenia przedszkolaki przedstawiają Jasełka. W tym roku Dinusie pod przewodnictwem pani Kasi przygotowały przedstawienie pt "Aniołki z pastuszkami" Wandy Czubernatowej. Po występie Pani Dyrektor złożyła wszystkim zebranym życzenia świąteczne.

JASEŁKA - GALERIA
"ZRÓBMY COŚ DOBREGO" - ZBIÓRKA DARÓW DLA POTRZEBUJĄCYCH

W naszym przedszkolu odbyła się zbiórka darów świątecznych dla najbardziej potrzebujących. Wszystkie zebrane dary zostały przekazane do Oddziału Charytatywnego w Rabie Wyżnej i przekazane najbardziej potrzebującym rodzinom w naszej miejscowości. Dziękujemy wszystkim Rodzicom za przyłączenie się do akcji.

PRZEKAZANIE ZEBRANYCH DARÓW - GALERIA

MIĘDZYGRUPOWY KONKURS PLASTYCZNY "ŚWIĄTECZNA CHOINKA"

Pani Dyrektor zaprosiła wszystkie dzieci do konkursu plastycznego pod hasłem "Świąteczna choinka". Przedszkolaki odpowiedziały na zaproszenie z entuzjazmem wykonując przepiękne choinki. Prace dzieci można podziwiać w holu naszego przedszkola (zdjęcia prac w galerii).

ŚWIĄTECZNE CHOINKI - GALERIA