KWIECIEŃ
11.04.2018 - WYCIECZKA DO HODOWLI BYDŁA

Dzięki uprzejmości taty jednego z naszych przedszkolaków pana Dariusza Rapacza, dzieci miały okazję poznać obowiązki pracowników hodowli bydła w Rabie Wyżnej. Największą atrakcją była możliwość poznania 90 pięknych i dorodnych krów, których mleko codziennie trafia do mleczarni. Przedszkolaki zobaczyły również jak wygląda sprzęt do dojenia krów oraz olbrzymie zbiorniki na mleko.

SPOTKANIE Z KRÓWKAMI - GALERIA

18.04.2018 - SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest umiejętność udzielenia pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Trzeba tą umiejętność zdobywać już od najmłodszych lat, dlatego co roku do przedszkola przychodzi ratownik medyczny, aby nauczyć dzieci podstawowych czynności ratujących życie. Pan Waldemar Kubiński z wielką cierpliwością uczył dzieci udzielania pierwszej pomocy.

SPOTKANIE Z RATOWNIKIEM MEDYCZNYM - GALERIA

25.04.2018 - PRZEDSZKOLAKI NA PLENERZE RZEŹBIARSKIM

Dzieci z grup popołudniowych wybrały się na pobliski plener rzeźbiarski, aby obserwoawać pracę rabiańskiego artysty - Dawida Wędziarza. Duże wrażenie zrobiły na przedszkolakach ogromne rzeźby niedźwiedzi.

PLENER RZEŹBIARSKI - GALERIA

27.04.2018 - AUTOKAROWA WYCIECZKA STARSZYCH GRUP DO KINA W RABCE

Starsze przedszkolaki razem z Oddziałami Przedszkolnymi ze Szkoły Podstawowej w Rabie Wyżnej wybrały się do kina "Śnieżka" w Rabce na film "Pszczółka Maja - Miodowe Igrzyska". Dzieciom bardzo spodobały się przygody sympatycznej pszczółki, ciekawe postacie, humor oraz muzyka. Zerówkowicze wykorzystali pobyt w Rabce na spacer po parku zdrojowym.

WYCIECZKA DO KINA - GALERIA

KONKURS PLASTYCZNY "ULUBIONA POSTAĆ Z KSIĄŻKI"

Na konkurs wpłynęło 55 prac z wszystkich grup przedszkolnych. Prace zostały nagrodzone książkowymi upominkami, a pokonkursową wystawę prac można obejrzeć w Gminnej Bibliotece Publicznej w Rabie Wyżnej.

"ULUBIONA POSTAĆ Z KSIĄŻKI" - KONKURS PLASTYCZNY - GALERIA

27.04.2018 - GRUPA "MOTYLKI" W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Maluszki razem z panią Bernadką odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną, aby dowiedzieć się więcej o miejscu, z którego można wypożyczać książki. Pani bibliotekarka oprowadziła dzieci po bibliotece i wyjaśniła jak z niej korzystać mogą dzieci i dorośli.

W BIBLIOTECE - GALERIA