LISTOPAD

05.11.2015 - TEATR KUKIEŁKOWY "ŚNIEŻKA"

Kolejne spotkanie z teatrem dostarczyło przedszkolakom wiele emocji. Dzieci z zaciekawieniem śledziły losy tytułowej bohaterki: Śnieżki i przekonały się, że dobro zawsze zwycięża. Sponsorem przedstawienia był GOK w Rabie Wyżnej. Dziękujemy!

ŚNIEŻKA - TEATRZYK KUKIEŁKOWY - GALERIA

10.11.2015 - AKADEMIA PATRIOTYCZNA Z OKAZJI ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

Przedszkolaki uczciły Święto Niepodległości krótką Akademią Patriotyczną i uroczystym wywieszeniem flagi państwowej na budynku przedszkola.

AKADEMIA PATRIOTYCZNA - GALERIA

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY: "JARZYNOWY STWOREK"

W konkursie wzięło udział 46 rodzin. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu postaci z naturalnych warzyw. Pomysłowość twórców uwieczniona została na zdjęciach, a na żywo prace wyglądały po prostu smakowicie. Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni za kreatywność upominkami ufundowanymi przez Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej.

KONKURS - JARZYNOWY STWOREK - GALERIA

MIĘDZYGRUPOWY KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNE DRZEWO"

W konkursie wzięły udział dzieci z przedszkola oraz oddziału zerowego. Każda grupa miała wykonać pracę zbiorową pod hasłem "Jesienne drzewo". Ile grup, tyle pomysłów. Pani dyrektor przedszkola oceniła prace na szóstki z plusem i każda grupa otrzymała nagrodę: piłkę do wspólnych zabaw ruchowych. Fundatorem nagród jest Gminny Ośrodek Kultury w Rabie Wyżnej.

JESIENNE DRZEWO-KONKURS - GALERIA

25.11.2015 - ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

Dzień Pluszowego Misia w naszym przedszkolu to dobra okazja do zabawy najwspanialszą zabawką, jaką jest pluszowy miś. Wszystkie dzieci ten dzień spędzały ze swoimi kochanymi misiami. Były tańce, wierszyki, piosenki i życzenia dla misiów. Główną atrakcją dnia była wizyta Pani Joanny Słodyczka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Rabie Wyżnej. Pani Joasia przyniosła ze sobą książki o misiach, ciekawie o nich opowiadała i przeczytała przedszkolakom opowieść o ulubionym książkowym misiu: Kubusiu Puchatku. Nasze przedszkolaki stworzyły przepiękne portrety książkowych misiów. Wystawa prac znajduje się w Gminnej Bibliotece. Serdecznie zapraszamy do wizyty w bibliotece.

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA - GALERIA

MISIE - WYSTAWA PRAC W BIBLIOTECE - GALERIA