LISTOPAD

RODZINNY KONKURS PLASTYCZNY: "JESIENNE CUDAKI"

W jesiennym konkursie rodzinnym wzięło udział 66 rodzin. Dzieci wraz z rodzicami wykonywały prace plastyczne z wykorzystaniem jesiennego materiału przyrodniczego. Pomysłowość i wykonanie prac zachwyciły wszystkich i wszystkie prace zostały nagrodzone. Nagrody książkowe ufundowane zostały przez Komitet Rodzicielski. Gratulujemy rodzicom i dzieciom.


JESIENNE CUDAKI - GALERIA

SPACER NA CMENTARZ

Młodsze grupy wybrały się na cmentarz, aby zapalić znicz pamięci na grobach żołnierzy.

NA CMENTARZU - GALERIA

10.11.2016 - AKADEMIA PATRIOTYCZNA

Święto Odzyskania Niepodległości to okazja do lekcji patriotyzmu dla dzieci. Przedszkolaki miały okazję do odśpiewania hymnu i recytacji patriotycznych wierszy. Naszą akademię uświetniły występy: Pani Ani Pietrzak, która zagrała a na saksofonie hymn oraz żołnierską melodię oraz wszystkich pań, które zaśpiewały dzieciom pieśń "Przybyli ułani".

AKADEMIA PATRIOTYCZNA - GALERIA

18.11.2016 - XI MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA SPORTOWA W SPYTKOWICACH

Przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w XI Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej w Spytkowicach. Nasi reprezentanci to: 3-latki: Amelka Buksa, Sebastian Siarka, Paweł Cieślak, Alicja Cholewa, 4-latki: Amelia Wsół, Milenka Budna, Bogus Okular, Maximilian Minut, 5-latki: Ewelina Duda, Wiktoria Janowiec, Bartek Kalemba i Kuba Kumorowski. Po uroczystym przemarszu wszystkich zawodników nastąpiły zawody, w których dzieci miały za zadanie pokonać tor przeszkód. Konkurencje odbywały się w czterech grupach wiekowych, z podziałem na chłopców i dziewczynki. Z naszego przedszkola na podium stanęli: Alicja Cholewa - II miejsce, Amelka Buksa - VI miejsce, Paweł Cieślak - IV miejsce, Milenka Budna - III miejsce, Boguś Okular - III miejsce i Ewelina Duda - V miejsce. Dzieciom udało się zdobyć puchar w klasyfikacji zespołowej - I miejsce dla zespołu 4-latków. Ponadto nie zabrakło nagród dla wszystkich uczestników zawodów. Po uroczystym wręczeniu medali i nagród nastąpił słodki poczęstunek. Gratulujemy naszym zawodnikom!

OLIMPIADA SPORTOWA - GALERIA

25.11.2016 - DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Nasze przedszkolaki świętowały Dzień Pluszowego Misia, spędzając go razem ze swoimi pluszakami. A zatem misiaczki towarzyszyły dzieciom we wszystkich przedszkolnych zajęciach. To był bardzo radosny i przytulankowy dzień.

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA - GALERIA