LUTY

04.02.2009 - TEATR W PRZEDSZKOLU PT.„WIELKIE SPRAWY MAŁEJ ŻABY”

Nasze przedszkole to miejsce, w którym dzieci uczą się szanować naturalne środowisko. Teatrzyk kukiełkowy "Bajka" przybył do przedszkolaków, aby uświadomić im , jak wiele mogą zrobić dla ratowania otaczającej nas przyrody. Wystarczy po prostu: nie niszczyć bezmyślnie roślin, nie znęcać się nad zwierzętami, nie śmiecić, a jeszcze długo będzie można zachwycać się pięknem Ziemi.

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU - GALERIA
06.02.2009 - ZIMOWE KĄCIKI PRZYRODY POD HASŁEM: „POMÓŻMY ZWIERZĘTOM PRZETRWAĆ ZIMĘ”

„Sikoreczki, wróbelki, niech nie straszy was zima
Pomożemy wam mrozy i złe śniegi przetrzymać
Niech wiatr hula po polach, mróz się sroży, śnieg pada
Nie pozwoli wam zginąć przedszkolaków gromada”

O zimowej pomocy dla zwierząt wszystkim przedszkolakom przypominają zimowe kąciki przyrody, które wraz ze swoimi paniami wykonały dzieci. Piękno tych kącików doceniła Pani dyrektor Bernadeta Stopka, która wraz z Panią Zimą wyruszyła na przegląd przedszkolnych sal. Pani Zima z radością wysłuchała zimowych wierszy, piosenek i tańców. Przedszkolaki zasłużyły na słodką nagrodę. A dowodem na autentyczność pomocy jest codzienny widok zadowolonych ptaków, goszczących w ptasich stołówkach na balkonach naszego przedszkola.

ZIMOWE KĄCIKI PRZYRODY - GALERIA
12.02.2009 - ZIMOWY SPACER DO LASU

„Ani mrozu, ani zimy - my się wcale nie boimy” - Tego dnia starsze przedszkolaki udowodniły, że mroźna i śnieżna zima nie jest taka straszna i wraz ze swoimi paniami wyruszyły do lasu. Śliska droga i śnieg pruszący w oczy nie przeszkodził w dotarciu do celu. Wspólna wyprawa sprawiła dzieciom dużo uciechy: wspaniałe zimowe widoki, cisza lasu, puszysty, biały śnieg.

ZIMOWY SPACER DO LASU - GALERIA