LUTY

04.02.2010 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W tym roku Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu był trochę spóźniony, ale za to szczery, radosny i wzruszający. Wnuki przygotowały wspaniały występ, śliczne laurki a rodzice pyszne wypieki. Babcie i dziadkowie miło spędzili czas z wnuczętami o czym można się przekonać zaglądając do galerii zdjęć.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GALERIA
12.02.2010 - ZABAWY NA ŚNIEGU

Zaopatrzone w zimowy sprzęt sportowy do zjeżdżania przedszkolaki wraz ze swoimi paniami wyruszyły na pobliski pagórek, aby wspólnie pobawić się na śniegu. Wyśmienitą zabawę można zobaczyć w naszej galerii.

ZIMOWE ZABAWY - GALERIA
KONKURS FOTOGRAFICZNY ZAKOŃCZONY !!!

"JAK PRZEDSZKOLAKI BAWIĄ SIĘ NA ŚNIEGU"

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, a tym samym udowodnienie, że rabiańskie przedszkolaki kochają zimę i uprawiają różne sporty zimowe. Może w przyszłości zostaną wielkimi sportowcami - olimpijczykami. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają nagrody. GRATULUJEMY!!!

KONKURS - GALERIA
19.02.2010 - 6- LATKI W TEATRZE RABCIO NA PRZEDSTAWIENIU "ABAN I BEZPIECZNY PRZEJAZD"

Korzystając z zaproszenia naczelnika Sekcji Eksploatacji PKP PLK SA Chabówka Mieczysława Bocheńczaka, "Dinusie" wybrały się do Teatru Rabcio na przedstawienie "Aban i bezpieczny przejazd" w wykonaniu Kolejowego Teatru Objazdowego z Warszawy. Przedszkolaki miały okazję poznać bezpieczne sposoby zachowania sie na przejazdach kolejowych.

ABAN I BEZPIECZNY PRZEJAZD - GALERIA
22.02.2010 - TEATRZYK "SKRZAT TITELITURY"

"Art-Re" Studio Małych Form Scenicznych przybyło do przedszkola z przedstawieniem opartym na motywach baśni Braci Grimm. Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem oglądały opowieść o córce młynarza, podziwiając piękne stroje i scenografię oraz czynnie uczestnicząc w przedstawieniu. Bajka ukazała dzieciom, że zarozumialstwo, przechwalanie i kłamstwo mogą mieć złe konsekwencje.

TEATRZYK - GALERIA