LUTY

03.02.2013 - AKCJA HONOROWEGO ODDAWANIA KRWI

W dniu 3 lutego 2013 r. po raz drugi odbyła się Akcja Honorowego Oddawania Krwi w Gminnym Przedszkolu w Rabie Wyżnej. Podobnie jak za pierwszym razem w październiku 2012 r. , tak i teraz mieszkańcy gminy Raba Wyżna dopisali i licznie przybyli, aby oddać honorowo krew. Zgłosiło się ok. 55 osób, zarejestrowanych zostało 43 w tym krew oddało 37 osób - to jest 16,5 litra krwi. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejną akcję, która odbędzie się już 23.06.2013r.

Organizator: Jolanta Trybuła-Fic

AKCJA ODDAWANIA KRWI - GALERIA

06.02.2013 - JEŻYKI ODWIEDZAJĄ SALON FRYZJERSKI

Grupa Jeżyki wybrała się do pobliskiego Salonu Fryzjerskiego, aby poznać tajniki zawodu fryzjera. Pani Ania Bochnak - mama Julci przyjęła nas bardzo gościnnie i z wielką cierpliwością zaspakajała ciekawość dzieci, które chciały wiedzieć wszystko na temat znajdujących się w salonie urządzeń i przedmiotów. Najodważniejsze przedszkolaki skorzystały z usług fryzjera i opuściły salon z nową fryzurą.

JEŻYKI U FRYZJERA - GALERIA

11.02.2013 - BAL W PRZEDSZKOLU

Było wspaniale: wesoło, kolorowo, bajkowo, tanecznie, a tegoroczny wodzirej okazał się bardzo miłym i śpiewającym Piratem. Zapraszamy do naszej galerii :)

BAL W PRZEDSZKOLU - GALERIA

28.02.2013 - TEATR KUKIEŁKOWY "KRÓLOWA ŚNIEGU"

W ostatni dzień lutego, na pożegnanie zimy przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatralne "Królowa Śniegu" na podstawie baśni J. Ch. Andersena. Dzieci z wielką ciekawością śledziły losy Kaja i Gerdy.

"KRÓLOWA ŚNIEGU - GALERIA