MAJ

07.05.2009 - UDZIAŁ W FESTIWALU PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ I RELIGIJNEJ W ROKICINACH PODHALAŃSKICH

W Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Religijnej, organizowanym przez GOK w Rabie Wyżnej i Przedszkole Gminne w Rokicinach Podhalańskich wzięło udział 14 placówek: przedszkoli i odddziałów przedszkolnych ze Szkół Podstawowych z naszej gminy i gmin sąsiadujących. Nasze przedszkole reprezentowały dwa zespoły:

- Starszaki z grupy Krasnale, przygotowane przez panią A. Szeliga: Klaudia Bala, Patrycja Drąg, Zuzia Urbaniak, Zuzia Dytlof, Kinga Jagódka, z piosenką: "NIE LĘKAJ SIĘ"

- Maluchy z grupy Smerfy, przygotowane przez panią I. Szewczyk: Ola Smętek, Martynka Cholewa, Oliwka Klimas, Ania Głowacz, Julitka Karkoszka, z piosenką "ABECADŁO Z NIEBA SPADŁO"

Za udział w festiwalu nasi reprezentanci otrzymali wspaniały dyplom oraz nagrody rzeczowe.

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ - GALERIA
08.05.2009 - MISJONARZE W PRZEDSZKOLU

Przy okazji Misji Parafialnych, misjonarze postanowili odwiedzić najmłodszych parafian w przedszkolu. Zakonnicy wyjaśnili dzieciom na czym polega ich misja, opowiedzieli o swojej pracy, a na koniec spotkania każde dziecko otrzymało misyjne błogosławieństwo i pamiątkowy obrazek.

SPOTKANIE Z MISJONARZAMI - GALERIA
26.05.2009 - DZIEŃ MATKI


"Dam Ci mamo słońca promień,
dam Ci Mamo szczęścia chwilkę,
czarodziejski dam Ci domek,
bukiet kwiatów, wraz z motylkiem."

Z okazji Dnia Mamy dzieci zaprosiły swoje mamusie do przedszkola. Dla swoich mam przygotowały wspaniały występ, laurki i kwiaty. Mamusie miały okazję zrelaksować się w tańcu i w zabawie razem ze swoimi pociechami oraz wziąść udział w konkursach dla mam. Było bardzo wesoło (szczegóły w galerii).

KRASNALE, DINUSIE I SŁONIKI Z MAMUSIAMI - GALERIA
SMERFY, MISIE I MAMUSIE - GALERIA
FLUORYZACJA ZĘBÓW W GRUPACH 6-LATKÓW

W tym roku wszystkie 6-latki z naszego przedszkola zostały objęte opieką profilaktyczną, której celem jest przeciwdziałanie próchnicy zębów. Kilka razy w ciągu roku dzieci szczotkowały zęby środkami fluorkowymi. Przy okazji każde dziecko miało możliwość nauczenia się prawidłowego sposobu szczotkowania i wyrobienia właściwych nawyków higienicznych. Sponsorem całej akcji jest wielki przyjaciel przedszkola, stomatolog TOMASZ BYSTROWSKI. Dziękujemy!!!

FLUORYZACJA ZĘBÓW - GALERIA