MAJ
07.05.2018 - GRUPA "ZAJĄCZKI" W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Odwiedziny "Zajączków" w Gminnej Bibliotece Publicznej były okazją do poznania tego miejsca, a także do złożenia życzeń z okazji Dnia Bibliotekarza.

W BIBLIOTECE - GALERIA

14.05.2018 - STARSZAKI W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

"Jeżyki", "Sówki" i "Myszki" także odwiedziły Gminną Bibliotekę. Przedszkolaki poznały dział biblioteki przeznaczony dla dzieci.

W BIBLIOTECE - GALERIA

10.05.2018 - FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ I RELIGIJNEJ W ROKICINACH PODHALAŃSKICH

Na tegorocznym Festiwalu Piosenki Przedszkolnej i Religijnej w Rokicinach Podhalańskich nasze przedszkole reprezentowały dzieci z grupy "Motylki": Alicja Koszarek, Oliwia Rapacz, Karina Chorąży, Hanna Kantorowicz, Kamila Kosek oraz Wojciech Bielarczyk. Podczas występu dzieci pięknie zaśpiewały piosenkę pt.,, Pan ogrodnik” ilustrując ją ruchem, co dało wspaniały efekt. W nagrodę od publiczności otrzymały gromkie brawa. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie pomysłowych strojów, w których nasi wykonawcy wyglądali uroczo. Udział w Festiwalu był dla dzieci okazją do wspólnej zabawy. Przy muzyce nasze przedszkolaki integrowały się z dziećmi z okolicznych placówek. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz upominki. Wszystkim wykonawcom gratulujemy wspaniałych występów!

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ - GALERIA

17.05.2018 - POKAZ TRENINGU JIU-JITSU W PRZEDSZKOLU

Przedszkolaki z naszego przedszkola uwielbiają zajęcia sportowe i z radością wzięły udział w treningu jiu-jitsu. Do przedszkola przybył Instruktor Sztuk Walk Artur Szpałek z Podhalańskiej Akademii Jiu-Jitsu Goshin Ryu, wraz z kilkoma swoimi podopiecznymi. Sensei Artur opowiedział dzieciom na czym polega ten sport i jak się go trenuje, a także wyjaśnił zalety trenowania jiu-jitsu. Podopieczni pochwalili się swoimi umiejętnościami, które osiągnęli dzięki treningom. A na koniec swoich sił próbowały przedszkolaki.

POKAZ JIU-JITSU - GALERIA

23.05.2018 - MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH W RABIE WYŻNEJ

W tym roku na Przegląd Teatralny do Raby Wyżnej zgłosiło się 7 grup aktorskich z różnych placówek. Małych aktorów i ich opiekunów powitała pani dyrektor GOK mgr Anna Piaskowy. GOK w Rabie Wyżnej jest współorganizatorem przeglądu i fundatorem nagród. Na scenie zaprezentowały się: Przedszkole z Rokicin Podhalańskich ("Kopciuszek"), Przedszkole z Jabłonki ("O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci"), Przedszkole z Podwilka ("Mistrzostwa Świata"), Przedszkole "Stokrotka" ze Spytkowic ("Przyjaciele zajączka"), Przedszkole ze Skawy ("Kapryśna stokrotka"), Oddział Zerowy ze Szkoły Podstawowej w Rabie Wyżnej ("Awantura na podwórku") oraz Przedszkole z Raby Wyżnej ("Dobre uczynki"). Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy "Zajączki": Weronika Budna, Weronika Karpierz, Weronika Wicherek, Julka Handzel i Madzia Czajkowska, przygotowane przez panią Sylwię Jurzec-Wójciak. Wszyscy aktorzy spisali się na medal, zasłużyli na owację i na nagrody.

PRZEGLĄD MAŁYCH FORM TEATRALNYCH - GALERIA

24.05.2018 - UROCZYSTOŚĆ DNIA MAMY I TATY W GRUPACH ZERÓWKOWYCH

Grupy zerówkowe ze Szkoły Podstawowej wspólnie z zerówką z naszego przedszkola przygotowały uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Zaproszeni rodzice obejrzeli bajkowe przedstawienie, pełne humoru i miłych życzeń. Rodzice zostali obdarowani ślicznymi świecami żelowymi, które dzieci wykonały uczestnicząc w warsztatach plastycznych w szkole.

DZIEŃ MAMY I TATY - ZERÓWKI - GALERIA

WARSZTATY PLASTYCZNE "NIESPODZIANKA DLA RODZICÓW" - GALERIA

25.05.2018 - UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA MAMY I TATY

Przedszkolaki chcąc uczcić Święto Mamy i Taty zaprosiły swoich rodziców na występ. Na scenie w Domu Parafialnym wystąpiły wszystkie grupy wyrażając miłość i wdzięczność swoim rodzicom.

DZIEŃ MAMY I TATY - GALERIA

RODZICE W OCZACH DZIECI - PORTRETY - GALERIA

30.05.2018 - ILUZJONISTA W PRZEDSZKOLU

Przedszkolaki z wielkim zaciekawieniem uczestniczyły w spotkaniu z iluzjonistą, zwłaszcza, że miały okazję asystować i pomagać w "czarowaniu". Było wesoło i magicznie.

ILUZJONISTA W PRZEDSZKOLU - GALERIA