MAJ

06.05.2010 - MIĘDZYGRUPOWY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ WIOSENNĄ KANAPKĘ

"Jedz warzywa na surowo
bo to smacznie oraz zdrowo"

Nasze przedszkolaki udowodniły, że uwielbiają warzywa, a na dodatek potrafią z nich wyczarować kanapki nie tylko smaczne, ale i piękne. Każda grupa wykonała ciekawe kanapki, które po zaprezentowaniu zostały przez dzieci zjedzone. A były tak smaczne, że nawet najbardziej zatwardziałe przedszkolne niejadki zajadały ze smakiem.

WIOSENNE KANAPKI - GALERIA

KONKURSY PLASTYCZNE

Oto zdjęcia prac przedszkolaków wysłanych na różne konkursy plastyczne.

MÓJ PIERWSZY TORNISTER - GALERIA

MOJA ULUBIONA BAJKA - GALERIA

Z WAMI BEZPIECZNIEJ ! - GALERIA

EKOSYSTEM W MOJEJ OKOLICY - GALERIA

CZYSTY LAS - DOMEM ZWIERZĄT I PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA - GALERIA

25.05.2010 - UDZIAŁ W AKCJI ZARYBIANIA RZEKI RABY


W słoneczny wtorkowy poranek przedszkolaki miały okazję udziału w zarybianiu rzeki Raby narybkiem pstrąga potokowego. Akcję zorganizował Polski Związek Wędkarski - Koło "Kolejarz" z Chabówki. Maleńkie rybki przywiózł do Raby Wyżnej pan Andrzej Filipek z Ośrodka Zarybieniowo-Hodowlanego Polskiego Związku Wędkarskiego z Łopusznej. Dzieci oglądały narybek zgromadzony w wielkich foliowych workach. Później pan Andrzej przelewał ryby do wiaderek, a przedszkolaki wypuszczały je do rzeki, mając nadzieję, że z tych maleńkich 2 cm rybek wyrosną kiedyś piękne pstrągi.

ZARYBIANIE RZEKI RABY - GALERIA

28.05.2010 - ŚWIĘTO MAMY I TATY

W tym roku przedszkolaki sprawiły niespodziankę obojgu rodzicom zapraszając ich do przedszkola na wzruszający występ i wręczając własnoręcznie wykonane podarunki.

DZIEŃ MAMY I TATY - GALERIA