MAJ

16.05.2012 - FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ I RELIGIJNEJ W ROKICINACH PODHALAŃSKICH

Już po raz kolejny nasze przedszkolaki wzięły udział w Festiwalu Piosenki w Rokicinach Podhalańskich. W tym roku reprezentowała nas grupa dzieci czteroletnich “Misie” w składzie:

1.Błażej Bogdał
2.Marcin Łukaszka
3.Mateusz Bełciak
4.Karolina Cieślik
5.Gabriela Luberda
6.Maja Bielak
7.Maria Budziak
8.Martyna Trybuła
9.Aleksandra Jakubek
10.Nicol Pruś.

Dzieci za piękne wykonanie piosenki “Wiosna” otrzymały w nagrodę książeczki. Po części oficjalnej przyszedł czas na poczęstunek i dobrą zabawę przy muzyce.

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ - GALERIA

17.05.2012 - WARSZTATY - MALARSTWO NA SZKLE

W ramach edukacji regionalnej przedszkolaki z naszego przedszkola mogły popróbować swoich sił w malarstwie na szkle. W tajniki malowania wprowadziła dzieci artystka, malarka z Rabki, Pani Wiktoria Handzel. Każde dziecko z niewielką pomocą stworzyło swój własny obrazek. Efekty pracy w naszej galerii.

MALOWANIE NA SZKLE - GALERIA

25.05.2012 - DZIEŃ MAMY W PRZEDSZKOLU

Z okazji Dnia Mamy przedszkolaki zaprosiły swoje mamusie do przedszkola na miłą niespodziankę. Na początku grupa: Dinusie przedstawiła bajkę pt.:"O gęsiareczce Kasi", później były inscenizacje, wiersze i piosenki mówiące o tym, że mamusie są najważniejsze na świecie. Po uroczych występach przyszła kolej na prezenty (malowane serca z masy solnej i papierowe kwiaty) i słodkie lodowe przysmaki. Uśmiech na twarzach wszystkich mam, był dowodem, że impreza się udała.

ŚWIĘTO MAMY W PRZEDSZKOLU - GALERIA

31.05.2012 - VI PRZEGLĄD TANECZNY PRZEDSZKOLAKÓW W SKAWIE

Nasze przedszkole w tym roku reprezentowała solistka baletowa, Zosia Kurek z grupy Krasnale, tańcząc "Czarnego łabędzia" z baletu "Jezioro łabędzie" Piotra Czajkowskiego. Występ Zosi dostarczył widzom wiele ciepłych emocji i fantastycznych wrażeń. Na przegląd przyjechały również dzieci z Jabłonki, Spytkowic, Sieniawy i Podwilka. Repertuar występujących był różnorodny, z ciekawą choreografią do wyszukanej muzyki. Po występach dzieci mogły odpocząć, posilić się i wspólnie potańczyć przy znanej wszystkim piosence "Koko-ko-ko Euro spoko". Na koniec przyszła pora na rozdanie dyplomów i upominków książkowych dla każdego uczestnika. Zabawa tego dnia była wyśmienita, pełna radości i humoru.

PRZEGLĄD TANECZNY W SKAWIE - GALERIA