MAJ

23.05.2013 - FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ

W Rokicinach Podhalańskich odbył się Festiwal Piosenki Przedszkolnej, organizowany przez tutejsze przedszkole. Na festiwal przybyły dzieci z okolicznych przedszkoli i oddziałów zerowych. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci: Daria Komorowska, Karina Rapacz, Ola Talaga, Natasza Kurek, Martyna Gacek, Paulina Chorąży, Zuzia Zając, Patryk Możdżeń i Aleksander Minut z grupy "Jeżyki" oraz solistka Maja Zoń z grupy "Zajączki". Przedszkolaki przygotowane przez panią Kasię Stolarczyk zaśpiewały piosenkę z repertuaru Baśniowej Kapeli pt. "Dzyń, dzyń, ...", a nasza solistka Maja, przygotowana przez mamę, piosenkę "Aniele Boży". Za piękny występ dzieci otrzymały dyplom i nagrody książkowe. Po występach wszyscy zostali zaproszeni na poczęstunek i wesołą zabawę z wodzirejem.

FESTIWAL PIOSENKI PRZEDSZKOLNEJ - GALERIA

27.05.2013 - UROCZYSTOŚĆ DNIA MATKI

Przedszkolaki zaprosiły swoich rodziców do przedszkola na miłą uroczystość. Dzieci przygotowały dla swoich mam niespodziankę w postaci występu i własnoręcznie wykonanych prezentów. Repertuar pełny był humoru i radości, a przybyli rodzice często wybuchali śmiechem. I oto dzieciom chodziło, każde chciało zobaczyć na twarzy swojej mamy uśmiech.

DZIEŃ MAMY W PRZEDSZKOLU - GALERIA

29.05.2013 - DZIEŃ DZIECKA

W tym roku Dzień Dziecka świętowaliśmy trochę wcześniej. Było bardzo wesoło i niespodziankowo. To dorośli w przedszkolu spełniali życzenia dzieci. Było mnóstwo zabawy, balonów, pomalowanych twarzy i lody śmietankowe. A dla odpoczynku teatrzyk kukiełkowy "Trzy pióra". Uśmiech i szczęście naszych przedszkolaków można znaleźć w galerii.

DZIEŃ DZIECKA W PRZEDSZKOLU - GALERIA