MARZEC

01.03.2017 - ZAJĘCIA OTWARTE W GRUPIE "MYSZKI"

W grupie "Myszki" odbyło się zajęcie otwarte dla rodziców. Rodzice mieli możliwość obserwacji swoich dzieci podczas zabaw organizowanych przez nauczyciela. Pani Kasia zaprosiła dzieci do Krainy Alfabetu na spotkanie z literą "R". Przedszkolaki poznały literę, doskonaliły swój słuch fonematyczny oraz koordynację wzrokowo-ruchową. Był także czas na zabawę z rodzicami. Dziękujemy rodzicom za liczny udział w zajęciach.

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW W GRUPIE "MYSZKI" - GALERIA

16.03.2017 - SPOTKANIE PROFILAKTYCZNE "WITAJCIE W NASZEJ BAJCE"

Wszystkie przedszkolaki z naszego przedszkola wzięły udział w spotkaniu profilaktycznym pt: "Witajcie w naszej bajce". To bajkowe przedstawienie przygotowała dla dzieci klasa II a Gimnazjum z Zespołu Szkół w Skawie. Postacie z różnych bajek ukazały przedszkolakom zagrożenia ze strony obcych, nieznanych osób oraz uświadomiły, jak dbać o swoje bezpieczeństwo. Dziękujemy wspaniałej młodzieży oraz ich opiekunom: Iwonie Zielonka-Adamczyk i Marioli Chowaniec za zaproszenie.

WITAJCIE W NASZEJ BAJCE - GALERIA

21.03.2017 - POWITANIE WIOSNY

Meldujemy, że Wiosna została przywitana, a Zima pożegnana! Tradycji stało się zadość: w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny "odesłaliśmy" Marzannę transportem wodnym prosto do morza. Uroczystość Powitania Wiosny uświetnił wspaniały występ grupy Jeżyki, która pod kierunkiem pani Marty Zoń przygotowała przedstawienie "Przebudzenie wiosny". Pozostałe grupy pochwaliły się piosenkami i wierszami o tematyce wiosennej. W przedszkolu zrobiło się pięknie i kolorowo. Po prostu WIOSNA!!!

WIOSNA W PRZEDSZKOLU - GALERIA