MARZEC

16.03.2018 - WYSTĘP BAŚNIOWEJ KAPELI "PRZYJACIEL SMOCZEK"

Baśniowa Kapela to duet muzyczny uwielbiany przez dzieci z naszego przedszkola. W tym roku przedszkolaki i dzieci z oddziału zerowego ze Szkoły Podstawowej w Rabie Wyżnej, wspólnie uczestniczyły w słuchowisku "Przyjaciel smoczek". Opowieść bardzo się podobała a piosenki z łatwością wpadały w ucho. Nasze przedszkolaki okazały się wzorową śpiewającą publicznością.

BAŚNIOWA KAPELA - GALERIA

GALERIA MALARSTWA GRUPY "MYSZKI"

Myszki lubią plastyczne zajęcia. Tym razem postanowiły zamienić się w prawdziwych malarzy - artystów. Powstały pejzaże, portrety, autoportrety, martwe natury i obrazy abstrakcyjne. Mali artyści zasłużyli na wernisaż swoich prac. Pani Kasia jest dumna ze swoich wychowanków.

Galeria malarstwa Myszek - GALERIA

21.03.2018 - POŻEGNANIE ZIMY - POWITANIE WIOSNY

Tradycyjnie w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, przedszkolaki uroczyście żegnają zimę. Zimowa aura uniemożliwiła nam topienie marzanny - symbolu zimy, ale zima została pożegnana w inny sposób. Najpierw wybrane z wszystkich grup przedszkolaki, przygotowane przez panią Patrycję zaprezentowały przedstawienie o wiośnie. Później odczytany został list od pani Wiosny i przedszkolaki musiały wykonać szereg zadań i rozwiązać wiosenne zagadki. Każda grupa zadanie wykonała śpiewająco. Na koniec Marzanna została uśpiona. Mamy nadzieję, że obudzi się dopiero za rok.

POWITANIE WIOSNY - GALERIA

22.03.2018 - PRZEDSZKOLAKI Z WIZYTĄ U SENIORÓW

To już tradycja, że nasze przedszkolaki przed Świętami składają wizytę pensjonariuszom z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego im. św. s. Faustyny Kowalczyk. Z życzeniami świątecznymi i wielkanocnymi koszyczkami do Seniorów udały się "Jeżyki" z rodzicami oraz panią Bernadką. Oprócz życzeń i koszyczków przedszkolaki wniosły do zakładu mnóstwo radości i uśmiechu.

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA SENIORÓW - GALERIA

23.03.2018 - WARSZTATY NAUKOWE Z DOKTOREM WOW

Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach naukowych. Doktor Wow to człowiek, który trudny temat przemian fazowych zamienił w fascynujący pokaz doświadczeń. Dzieci tworzyły wulkany, bawiły się mgłą, śniegiem, obserwowały samodmuchające się balony i odlatujące korki :). Ogromną radość wywołała olbrzymia mgła rozlewająca się po całym dywanie, w której dzieci mogły baraszkować. Było naprawdę wow!

WARSZTATY NAUKOWE Z DOKTOREM WOW - GALERIA

26.03.2018 - POCHÓD Z MARZANNĄ

Aby tradycji stało się zadość, przedszkolaki wyruszyły z marzanną nad rzekę. Tam kukła symbolizująca zimę została posłana do morza." Pa, pa, pa - zimo do zobaczenia za rok!"

POCHÓD Z MARZANNĄ - GALERIA

28.03.2018 - SPOTKANIE WIELKANOCNE PRZEDSZKOLAKÓW

W świąteczny nastrój wprowadziła dzieci pani Bernadka wraz z wybranymi aktorami z grupy "Zajączki" i "Motylki". Aktorzy przybliżyli przedszkolakom niektóre zwyczaje świąteczne a wszyscy wspólnym śpiewem uwielbili Boga. Przedszkolaki ofiarowały Jezusowi swoje serca symbolicznie przekładając papierowe serduszka. Na koniec były świąteczne życzenia i czekoladowe jajeczka.

WIELKANOC W PRZEDSZKOLU - GALERIA