MARZEC

02.03.2010 - TEATRZYK "PINOKIO"

"Art-Re" Studio Małych Form Scenicznych z Krakowa, na zaproszenie Dyrektora GOK-u Pani E. Smółka, przedstawiło teatrzyk pt. "Pinokio". Przedszkolaki oglądały przedstawienie z wielkim zainteresowaniem, a obserwując rozmiary nosa drewnianej kukiełki przekonały się że kłamstwo nie popłaca.

TEATRZYK "Pinokio" - GALERIA
08.03.2010 - TEATRZYK "KROWA KŁAMCZUCHA"

Teatr kukiełkowy z Nowego Sącza przedstawił dzieciom sztukę teatralną ukazującą prawdziwe oblicze kłamstwa. Krowa Kłamczucha zyskała wsród przedszkolaków sympatię, ale tylko dlategoo, że przeprosiła za swe niecne czyny i obiecała poprawę.

TEATRZYK "Krowa Kłamczucha" - GALERIA

17.03.2010 - KONKURS TANECZNY W SKAWIE

Na IV Przeglądzie Tanecznym w Skawie nasze przedszkole reprezentowały: Martynka Lemiszka, Karolina Chlipała, Karolina Jasnocha, Marysia Piczak, Agnieszka Stelmaszczyk, Paulina Dziwisz i Marcelinka Skawska. Dziewczynki pod kierownictwem Pani Eli Morąg zatańczyły dwa tańce: "Kapelusze" i "Gołąbeczek".

PRZEGLĄD TANECZNY W SKAWIE - GALERIA

18.03.2010 - SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ

W ramach realizacji przedsięwzięcia "W zdrowym ciele zdrowy duch", w przedszkolu gościliśmy pielęgniarkę panią Krystynę Rapacz. Opowiedziała ona dzieciom po co są szczepienia ochronne i jak wygląda szczepienie oraz pokazała kilka niezbędnych przyżądów potrzebnych lekarzowi do badania. Przedszkolaki obiecawszy, że nie będą bały się szczepień i wizyt u lekarza zostały odznaczone naklejką "Dzielny pacjent".

SPOTKANIE Z PIELĘGNIARKĄ - GALERIA

22.03.2010 - POWITANIE WIOSNY

W tym roku powitanie Wiosny odbyło się pod hasłem "WIERSZAMI WITAMY WIOSNĘ". Uroczystość rozpoczęły Smerfy przedstawiając wiosenną inscenizację, którą przygotowały pod kierunkiem pani Marty Zoń. Chętne przedszkolaki mogły zaprezentować na scenie wiersz i wykonaną do wiersza ilustrację. Gościem specjalnym była Pani Joanna Słodyczka z Gminnej Biblioteki Publicznej, która wręczała małym artystom nagrody i obiecała, że wszystkie prace dzieci zostaną umieszczone na wystawie w bibliotece, na którą już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Po części artystycznej wszyscy wyruszyli nad rzekę, aby tradycyjnie wrzucić do wody Marzannę.

WIERSZAMI WITAMY WIOSNĘ - GALERIA

POCHÓD Z MARZANNĄ - GALERIA

25.03.2010 - SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI

W dn. 25.03. przedszkolaki z grupy "Misie", "Krasnale" odwiedziły strażaków z "Jednostki Ratownictwo-Gaśniczej" w Rabce Zdroju. Dzieci zobaczyły wyposażenie wozów strażackich, ubranie strażaka, dyżurkę. Strażacy pokazali jak zjeżdżają na rurze do akcji, a dzieci miały okazję własnoręcznie lać wodę z węża strażackiego. Dla Pań strażacy mieli niespodziankę: oglądanie panoramy Rabki z "wysięgnika".

SPOTKANIE ZE STRAŻAKAMI - GALERIA

W RABCZAŃSKIM PARKU - GALERIA

30.03.2010 - SPOTKANIE WIELKANOCNE

"Na stole pisanki, jajka malowane
Wśród zieleni trawy cukrowy baranek
Bazie w wazoniku, ciasta i wędliny
Wielkanoc i wielkie spotkanie przedszkolnej rodziny"

WIELKANOC W PRZEDSZKOLU - GALERIA