PAŹDZIERNIK

07.10.2016 - XIV PRZEGLĄD RECYTATORSKI IM.K.KRACIK W SPYTKOWICACH

7 października 2016 r. w Spytkowicach odbył się XIV Przegląd Recytatorski im. Katarzyny Kracik. Nasze przedszkole reprezentowali górale z grupy MISIE, pod kierownictwem swojej wychowawczyni Angeliki Sikory:
Sebastian Kowalczyk z wierszem „Łocka popłakujom” – autor nieznany
Eryk Wodziak "Jędruś wesoły" – Wanda Czubernatowa
Mateusz Pałasz "Gazda świata" – Stefania Małysa
Dawid Bogdał "Śpiywka o rzyce Skawie" – Izabela Zającówna.
Wszyscy uczestnicy dzielnie się spisali, a po występie każdy otrzymał wspaniały dyplom oraz upominek. W przerwach czas uczestnikom umilały góralskie nuty, grane przez członków zespołu „Siekiernica”. Na zakończenie przeglądu, wystąpił zespół „Krzesani” z tańcem góralskim.

PRZEGLĄD RECYTATORSKI W SPYTKOWICACH - GALERIA

Plakat

13.10.2016 - WYCIECZKA AUTOKAROWA DO TEATRU LALEK RABCIO NA SZTUKĘ "TYGRYS PIETREK"

Wszystkie przedszkolaki wybrały się do Teatru Lalek Rabcio w Rabce na przedstawienie "Tygrys Pietrek". Dzieci z zapartym tchem śledziły losy głównego bohatera - strachliwego, małego tygryska. Opowieść była ciekawa i pełna przygód, a dzieci cieszyły się i smuciły razem z tygryskiem Pietrkiem, szukającym odwagi. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło, a aktorzy dostali gromkie brawa. W teatrze bardzo nam się podobało.

W TEATRZE LALEK RABCIO - GALERIA

24.10.2016 - UROCZYSTOŚC PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA

Ogłaszamy, że wszystkie dzieci uczęszczające do naszego przedszkola są już prawdziwymi przedszkolakami. Zostały uroczyście pasowane podczas specjalnej uroczystości w obecności rodziców.

PASOWANIE - GALERIA

27.10.2016 - POLICJANT W PRZEDSZKOLU

Spotkanie z policjantem zawsze budzi u dzieci wiele emocji. Tak też było tym razem. Pan policjant mł. asp. Marian Hreśka opowiedział przedszkolakom o swojej pracy. Przypomniał także o zasadach bezpieczeństwa na drodze. Wielka radością dla dzieci było oglądanie policyjnego samochodu.

POLICJANT W PRZEDSZKOLU - GALERIA