PAŹDZIERNIK

02.10.2009 - KONKURS MIĘDZYGRUPOWY NA PLAKAT POD HASŁEM: Ruch to zdrowie

W ramach realizacji przedsięwzięcia "W zdrowym ciele - zdrowy duch" odbył się w przedszkolu konkurs na plakat propagujący uprawianie sportu wśród dzieci. Dzieci z każdej grupy wspólnie wykonały plakaty zachęcające do aktywności ruchowej. Pani dyrektor doceniając pomysłowość i staranne wykonanie nagrodziła przedszkolaków piłkami.

PLAKATY "RUCH TO ZDROWIE" - GALERIA
KONKURS RODZINNY "JARZYNOWA RODZINKA"

W rodzinnym konkursie na pracę przestrzenną przedstawiającą jarzynową rodzinkę wzięło udział rodzin. Pomysłowości i fantazji nie sposób opisać słowami, to trzeba zobaczyć. Zapraszamy do naszej galerii.

KONKURS RODZINNY "JARZYNOWA RODZINKA" - GALERIA
20.10.2009 - WYJAZD DO MOK-u W NOWYM TARGU NA PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE "O DZIEWCZYNCE KATARZYNCE CZERWONYM KAPTURKIEM ZWANEJ"

Starsze przedszkolaki (Krasnale, Misie, Dinusie))wzięły udział w wycieczce do Nowego Targu na przedstawienie teatralne w wykonaniu Teatru Cracovia. Bajka udowodniła, że teatr dla dzieci nie tylko bawi, ale i wychowuje. Współczesna wersja bajki o Czerwonym Kapturku ukazała dzieciom, jakie następstwa niesie za sobą niesłuchanie dobrych rad rodziców.

WYJAZD DO TEATRU - GALERIA
29.10.2009 - 6-LATKI NA ŚLUBOWANIU KLASY I

"Już prawdziwymi uczniami zostaliście
gratulujemy Wam tego uroczyście.
Przyjmijcie od nas gorące życzenia,
sukcesów w nauce i powodzenia"

Z takimi życzeniami 6-latki udały się na uroczystość ślubowania klas pierwszych do Szkoły Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej, a do życzeń dołączyły własnoręcznie wykonane prezenty: bibułkowe kwiaty o łodyżce z ołówka i środku z cukierka. Dinusie z zapartym tchem śledziły uroczystość, wyobrażając sobie, że za rok to one będą na miejscu dzisiejszych pierwszaków.

DINUSIE NA ŚLUBOWANIU KLAS I - GALERIA
30.10.2009 - BAŚNIOWA KAPELA "O KOZACH CO WILKOM UCIEKŁY Z TALERZA"

Co roku gości w naszym przedszkolu zespół "Baśniowa Kapela" i zawsze ich występ wyzwala w dzieciach i opiekunach pozytywne emocje. Tak było i tym razem. Bajka o kozach bardzo się podobała a piosenki od razu wpadły w ucho małej widowni złożonej z przedszkolaków i zerówkowiczów ze Szkoły Podstawowej w Rabie Wyżnej.

BAŚNIOWA KAPELA "O KOZACH..."- GALERIA
GMINNY KONKURS PLASTYCZNY NA PLAKAT "JARZYNOWA RODZINA"

Nasze przedszkole zorganizowało konkurs plastyczny pod hasłem: "Jarzynowa rodzina". Konkurs polegał na grupowym wykonaniu plakatu, a jego celem było kształtowanie umiejętności współdzialania w zespole oraz rozwijanie inwencji twórczej i pomysłowości. Na konkurs dotarły prace przedszkolaków z: Sieniawy, Rokicin, Skawy, Spytkowic, Podwilka i Raby Wyżnej. Wszystkie prace zostały nagrodzone dyplomami i książkami.

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY "JARZYNOWA RODZINA" - GALERIA