STYCZEŃ

09.01.2009 - JASEŁKA DLA UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Sukces Jasełek spowodował, że przedszkolaki postanowiły jeszcze raz podzielić się swoją radością z Narodzin Dzieciątka, tym razem ze starszymi kolegami. Z zaproszenia na występ skorzystali uczniowie klas pierwszych i drugich ze Szkoły Podstawowej, wraz z wychowawcami, a gośćmi specjalnymi byli emerytowani pracownicy przedszkola: pani Zofia Czyszczoń, pani Elżbieta Świerk i pani Halina Dziechciowska.

JASEŁKA DLA UCZNIÓW - GALERIA
22.01.2009 - ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Na uroczystrość z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki zaprosiły swoich ukochanych Dziadków do Remizy Strażackiej. Najstarsze grupy ( 6-latki ) przedstawiły Jasełka, 5-latki przybyły do Dziadków po kolędzie ( z gwiazdą i turoniem), a najmłodsza grupa zachwyciła uroczymi wierszami i piosenkami. Po występach przyszła kolej na prezenty ( własnoręcznie wykonane kwiaty gwiazdy betlejemskiej) oraz poczestunek przygotowany przez rodziców.

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA - GALERIA
28.01.2009 - BAL KARNAWAŁOWY

„W karnawale, w karnawale
przystrojone wszystkie sale.
Dookoła przebierańcy,
każdy skacze, każdy tańczy.”
Tak właśnie było w naszym przedszkolu: fantastyczne stroje, sala pełna balonów, muzyka i taniec. Wodzirejem tegorocznego balu była pani Irenka, która umiejętnie połączyła zabawy tradycyjne (Mam chusteczkę haftowaną) z nowoczesną muzyką. Świetnie bawiły się zarówno dzieci jak i dorośli. Gościem specjalnym balu był pan Mirek (instruktor tańca), który miał okazję zaprezentowania umiejętności dzieci zdobytych w czasie zajęć tanecznych.

ZABAWA KARNAWAŁOWA - GALERIA