STYCZEŃ

15.01.2014 - IV PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W SIENIAWIE

Radośnie, muzykalnie i słodko. Tymi słowami można opisać Przegląd Kolęd i Pastorałek w Sieniawie, w którym uczestniczyły nasze przedszkolaki: Mateusz Jaskowiak z kolędą "Pon Jezusik narodził sie na sałasie" oraz Aldona Michałek i Kinga Chrobak z piosenką "Już blisko kolęda", z grupy Krasnali. Na każdego uczestnika czekały dyplomy, śliczne aniołki oraz słodki poczęstunek. Talentu muzycznego - GRATULUJEMY!

15.01.2014 - JASEŁKA DLA ZERÓWKI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W RABIE WYŻNEJ

Grupa Dinusie zaprosiła swoich trochę starszych kolegów ze szkoły, aby przedstawić im Jasełka. Pani dyrektor złożyła gościom noworoczne życzenia, a przedszkolaki dały wspaniały występ. Zerówkowicze nagrodzili dzieci gromkimi brawami, a nauczycielki cukierkami. Pani Kasia jest dumna, ze swoich podopiecznych.

NA PRZEGLĄDZIE KOLĘDNICZYM I JASEŁKACH - GALERIA

21.01.2014 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Remiza wypełniła się po brzegi babciami, dziadkami i oczywiście wnukami. Przedszkolaki przygotowały część artystyczną: "Jasełka", wiersze i piosenki na cześć babć i dziadków, a niezastąpione mamusie część kulinarną: pyszne wypieki i kawusię. Całość dopełniły piękne aniołki podarowane przez dzieci swoim ukochanym babciom i dziadkom. To była udana i miła uroczystość.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA W REMIZIE STRAŻACKIEJ - GALERIA

23.01.2014 - WYSTĘP BAŚNIOWEJ KAPELI "SERCE, SERDUSZKO"

Nasze przedszkole jest wielkim fanem Baśniowej Kapeli i co roku gościmy ten muzyczny duet w swoich progach. Tegoroczny występ był wzruszający i pełny pozytywnych emocji. Bajka pt. "Serce, serduszko", opowiedziała dzieciom o przemianie ludzkich serc, o przyjaźni z psem i Św. Mikołaju. Piosenka "Gaz, gaz, gaz" stała się hitem i przebojem numer jeden tegorocznego karnawału.

BAŚNIOWA KAPELA W PRZEDSZKOLU- GALERIA

RADOŚĆ ZE ŚNIEGU

Przedszkolaki nie boją się zimy, a zima lubi dzieci najbardziej na świecie.

DINUSIE NA ŚNIEGU - GALERIA