STYCZEŃ

ŚWIĘTA, ŚWIĘTA, I PO ŚWIĘTACH

W tym roku w radosnym świętowaniu Bożego Narodzenia w przedszkolu, przeszkodziła nam ospa wietrzna, która w grudniu zaatakowała ze zdwojoną siłą. Mała garstka zdrowych przedszkolaków wraz z paniami zadbała o świąteczny nastrój w przedszkolu. Powstały świąteczne dekoracje, prace plastyczne, szopki. Było ubieranie choinki, dzielenie się opłatkiem i kolędowanie.

PODZIEL SIĘ Z BLIŹNIM - AKCJA CHARYTATYWNA

Rodzice wspólnie z dziećmi wzięli udział w akcji charytatywnej - niesienie wsparcia w okresie przedświątecznym dla osób najbardziej potrzebujących w naszej Gminie. Zebrane produkty żywieniowe i odzieżowe złożono na ręce członków Akcji Katolickiej z oddziałem charytatywnym. Wszystkim, którzy włączyli się w tą zbiórkę z serca dziękujemy.

BOŻONARODZENIOWE NASTROJE - GALERIA

16.01.2015 - MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W SIENIAWIE

Przedstawicielki naszego przedszkola - dziewczynki z grupy "Jeżyki": Weronika Talaga, Natalia Bandyk i Martyna Majcher wzięły udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Przedszkolu Gminnym w Sieniawie pt: "Dzieciątko się narodziło, niebo ludziom otworzyło". Dziewczynki zaprezentowały kolędę: "Cicha noc" i pastorałkę: "Żłóbek Cię utuli". Po występach reprezentantów zaprzyjaźnionych przedszkoli,wszystkim uczestnikom zostały wręczone nagrody. Dzieci zostały ugoszczone domowymi wypiekami i zaproszone do zabawy w salach przedszkolnych. Na imprezie panowała rodzinna atmosfera. Dzieci zostały ciepło przyjęte przez rówieśników, grono nauczycielek i rodziców, za co serdecznie dziękujemy!

19.01.2015 - JASEŁKA DLA RODZICÓW

Grupa "Smerfy" pod przewodnictwem pani Ewy Bachleda przygotowała Jasełka. Tego dnia rodzice małych aktorów przybyli do naszego przedszkola, by razem ze wszystkimi przedszkolakami powitać małego Jezuska. Mimo, że Jasełka się skończyły, to wspomnienie po nich i aktorzy zostali, więc wypada ich przedstawić:
Gwiazdka pierwsza - Milenka Tobiasz
Gwiazdka druga - Justynka Budziak
Gwiazdka trzecia - Małgosia Lis
Aniołów kilka ślicznych było: Amelia Rusnak, Gracjan Grabowski, Amelia Wideł, Maja Dawidowska, Ania Papierz, Weronika Kacik oraz Kinga Chrobak
Pastuszkowie nasi mili, co pogawędkę sobie z nimi urządzili: Aleksander Minut, Szymon Karkoszka, Jakub Świerk
Dostojni królowie, co do żłóbka przybyli: Daniel Bachleda, Kamila Kosek oraz Mateusz Jaskowiak
Zuzia Dawidowska jako śliczna Panienka i Kamil Homa jako Józef
Ale, ale...nie można zapomnieć o naszych owieczkach, co swoim ciepłem Jezuska otuliły: Wojtuś Białoń i Przemek Dzioboń
I góralka, nasza kucharka - Daria Peliwo
Oraz dwaj chlopcy cudni, uroczy - Jaś Stopka i Hubert Wsół

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU - GALERIA

23.01.2015 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

"Z Babcią oraz z Dziadkiem
Jest nam znakomicie
Oni swe wnuczęta
Kochają nad życie"

O wzajemnej miłości babć, dziadków, wnuków i wnuczek można się było przekonać przybywając do Remizy Strażackiej. Dziadkowie licznie przybyli a wnuki pięknie dla nich wystąpiły i obdarowały własnoręcznie wykonanymi prezentami. Nie zabrakło pysznego ciasta i kawusi, a to już dzięki cudownym mamusiom. Było bardzo radośnie i rodzinnie.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GALERIA

28.01.2015 - JASEŁKA DLA PENSJONARIUSZY ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO IM.ŚW.SIOSTRY FAUSTYNY W RABIE WYŻNEJ

Żadne słowa nie opiszą, ile radości sprawiły dzieci z naszego przedszkola osobom starszym i chorym przebywającym w Zakładzie Opiekuńczo - Leczniczym im. Św. Siostry Faustyny w Rabie Wyżnej. Dzieci z grupy "Smerfy" i kilka dziewczynek z grupy "Jeżyki" udały sie tam z przedstawieniem jasełkowym. Po jego zakończeniu, wzruszeń, podziękowań i oklasków nie było końca. Przedszkolaki zostały obdarowane malowankami.

JASEŁKA DLA SENIORÓW - GALERIA

ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU

ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU- GALERIA