STYCZEŃ

08.01.2016 - BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Żywa muzyka, profesjonalny wodzirej, dobre humory uczestników, pomysłowe kreacje, pyszne ciasta upieczone przez rodziców - to wszystko sprawiło, że tegoroczny bal karnawałowy zaliczamy do bardzo udanych i radosnych imprez. Uśmiechnięte buzie i roztańczone ciała można zobaczyć w naszej galerii.

KARNAWAŁ W PRZEDSZKOLU - GALERIA

12.01.2016 - KONCERT BAŚNIOWEJ KAPELI

Baśniowa Kapela (ukochany zespół muzyczny rabiańskich przedszkolaków) przybyła do naszego przedszkola ze słuchowiskiem "Płatki Nieziemskiej Róży". Dzieci wysłuchały ciekawej opowieści o tym, jak róża pomogła kaczątkom radzić sobie z emocjami i oswajać z lękami. Było wspólne śpiewanie, wzruszające słuchanie a nawet kolędowanie. Baśniowa Kapela naładowała wszystkich uczestników pozytywną energią.

BAŚNIOWA KAPELA - GALERIA

13.01.2016 - MIĘDZYGMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W SIENIAWIE

W Przedszkolu Gminnym w Sieniawie odbył się VI Międzygminny Przegląd Kolęd i Pastorałek. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy "Myszki": Basia Kwiecień, Karolinka Haras, Julia Koszarek i Maja Dawidowska. Do Sieniawy udaliśmy się w eskorcie rodziców, którzy byli naszymi kierowcami i jednocześnie pierwszymi słuchaczami, trzymającymi kciuki za swoje pociechy. Dziewczynki przygotowane przez panią Kasię Stolarczyk zaśpiewały piosenkę świąteczną: "Już blisko kolęda" oraz pastorałkę z repertuaru Baśniowej Kapeli: "Do stajenki...". Występ naszych reprezentantek został nagrodzony gromkimi brawami, a dziewczynki otrzymały nagrody książkowe i dyplom dla przedszkola.

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - GALERIA

Z ŻYCZENIAMI ŚWIĄTECZNYMI W ZAKŁADZIE OPIEKUŃCZO-LECZNICZYM

W grudniu reprezentacja naszego przedszkola w składzie: pani Patrycja Śmich, rodzice z grupy "Jeżyki", panie Sylwia Palarczyk, Agata Bochnak, Joanna Świerk-Minut oraz ich synkowie, odwiedziła pensjonariuszy Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego im. Siostry Faustyny w Rabie Wyżnej, aby złożyć świąteczne życzenia od przedszkolaków z Raby Wyżnej. Przedszkolaki obdarowały wszystkich chorych i starszych papierowymi choineczkami i uśmiechami, przez co wniosły do zakładu wiele radości.

PRZEDSZKOLAKI SENIOROM - GALERIA

15.01.2016 - KOLĘDUJEMY DLA BABCI I DZIADKA

Tegoroczny Dzień Babci i Dziadka odbył się pod hasłem "Kolędujemy dla Babci i Dziadka". Tradycyjnie zaprosiliśmy gości do Remizy, aby wygodnie przy ciastku i kawie mogli spędzić ten dzień z wnukami. Przedszkolaki ze swoimi paniami zadbały o uroczy występ i prezenty, a mamusie o ciasta i miłą obsługę.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GALERIA

MIÓD DLA PRZEDSZKOLAKÓW

Zrzeszenie Pszczelarzy Gorczańskich podarowało dzieciom z naszego przedszkola miód. Miodek z samego rana przywiózł do przedszkola pan Zbigniew Dziwisz. W imieniu wszystkich przedszkolaków serdecznie dziękujemy pszczelarzom za ten dar.

Korzystając z cennych rad pszczelarzy, przedszkolaki codziennie zajadają miód, który jest pyszny i zdrowy.

JEMY MIÓD - GALERIA

Nasze przedszkole wzięło udział w OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ "GÓRA GROSZA". Wspólnie uzbieraliśmy 197 złotych i 50 groszy. Zebrane pieniążki zostały przekazane organizatorom akcji (Towarzystwo Nasz Dom) na pomoc dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie.