STYCZEŃ

11.01.2017 - JASEŁKA W PRZEDSZKOLU DLA ZAPROSZONYCH GOŚCI

Przedszkolaki wystąpiły przed zaproszoną do przedszkola publicznością. Występ zdobył uznanie oglądających, co bardzo ucieszyło małych artystów. Od uczniów z zerówki ze Szkoły Podstawowej otrzymaliśmy prezent (słodycze i książeczki) - bardzo dziękujemy za tą nagrodę publiczności.

JASEŁKA DLA GOŚCI - GALERIA


18.01.2017 - PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W SIENIAWIE

18 stycznia odbył się już VII Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Sieniawie. W tej wyjątkowej imprezie brały udział zaprzyjaźnione gminne przedszkola z okolicy, a nasze przedszkole reprezentowało męskie trio, w składzie: Bartłomiej Biernat, Szymon Mierniczak i Sebastian Śluzek. Wszyscy chłopcy to wychowankowie pani Angeliki Sikora z grupy Misie. Zaprezentowali 2 utwory "Powitajmy Go" oraz "Światłem napełnił noc". Występ chłopców spotkał się z dużym zainteresowaniem i podziwem. Oczywiście wszyscy wykonawcy zajęli pierwsze miejsce i zdobyli wspaniałe nagrody i dyplomy dla przedszkola. Po konkursie czekała pyszna niespodzianka oraz zabawy w przedszkolu z resztą uczestników. Cieszymy się bardzo z kolejnego udziału w konkursie.

PRZEGLĄD KOLĘD W SIENIAWIE- GALERIA

20.01.2017 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Tradycją naszego przedszkola jest uroczyste świętowanie Dnia Babci i Dziadka w Remizie Strażackiej. Przedszkolaki przygotowały przepiękny występ i upominki, a rodzice pyszny poczęstunek. Dziadkowie tłumnie przybyli na swoje święto, aby wśród wnuków miło spędzić czas.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GALERIA

23.01.2017 - BAL KARNAWAŁOWY

Wesoła muzyka, tańce połamańce, głośny śpiew, ciągły śmiech, pyszne ciasteczka (zasługa rodziców) - to był wspaniały bal!!!

BAL KARNAWAŁOWY - GALERIA