STYCZEŃ:

12.01.2018 - MIĘDZYGMINNY PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W SIENIAWIE

Na VIII Przeglądzie Kolędniczym dla Przedszkolaków organizowanym przez Przedszkole Gminne w Sieniawie wystąpiły przedszkolaki z wszystkich przedszkoli z gminy Raba Wyżna i Spytkowice. Nasze przedszkole reprezentowały dziewczynki z grupy "Myszki": Kornelia Chlebek, Emilka Klimas i Wiktoria Janowiec. Solistki zostały przygotowane przez panią Kasię Stolarczyk i zaprezentowały piosenkę świąteczną "Już blisko kolęda" oraz kolędę tradycyjną "Przybieżeli do Betlejem pasterze". Występy wszystkich dzieci zostały nagrodzone dyplomami i upominkami. Na przeglądzie panowała wspaniała kolędnicza atmosfera, było dużo śpiewu i radości.

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK - GALERIA

12.01.2018 - Jasełka w przedszkolu

W tym roku Jasełka przygotowały dzieci z grup: "Jeżyki" i "Sówki" pod kierunkiem pań: Marty Zoń oraz Jolanty Trybuły-Fic. Na występ zostały zaproszone wszystkie przedszkolaki oraz dzieci z oddziału przedszkolnego ze Szkoły Podstawowej. Występ bardzo się wszystkim podobał, o czym świadczyły gromkie brawa.

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU - GALERIA

17.01.2018 - SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM LESZKIEM BRĄGIELEM W GMINNEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ

Grupa "Myszki" wraz ze swoimi kolegami z oddziałów przedszkolnych ze Szkoły Podstawowej uczestniczyła w spotkaniu z podróżnikiem, zorganizowanym w Gminnej Bibliotece Publicznej. Pan Leszek Brągiel - podróżnik, poeta i fotograf, przybliżył dzieciom świat Mongolii. Pokazując autentyczne przedmioty przywiezione z Azji, w ciekawy sposób opowiedział o tym mało znanym kraju. Przedszkolakom spodobały się przede wszystkim instrumenty i stroje mongolskie. Zachwyt wśród dzieci wzbudziły także mongolskie opowieści i bajki. To było fascynujące spotkanie. Dziękujemy Pani Joannie Słodyczko za zaproszenie!

SPOTKANIE Z PODRÓŻNIKIEM W GMINNEJ BIBLIOTECE - GALERIA

19.01.2018 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA W REMIZIE STRAŻACKIEJ

Dzień Dziadków to bardzo ważne święto dla wszystkich przedszkolaków, dlatego w jego przygotowanie dzieci, rodzice i nauczyciele wkładają dużo serca i czasu. Tradycyjnie Babcie i Dziadkowie zostali zaproszeni do Remizy Strażackiej na występy i poczęstunek. Ze strony wnuków były Jasełka, wiersze, piosenki, życzenia, a mamusie przygotowały pyszne wypieki i kawę.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GALERIA