STYCZEŃ

12.01.2012 - JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

Grupa Krasnale pod kierunkiem Pani Joli, przygotowała Jasełka i zaprosiła wszystkich przedszkolaków wraz z rodzinami na występ. Mali aktorzy zachwycili przybyłych wspaniałą grą i pięknym śpiewem. Po występie przedszkolaków odbył się Konkurs Kolęd, do którego zgłosiły sie chętne dzieci ze swoimi rodzinami. Przedszkolaki wspierane były przez starsze rodzeństwo, kuzynki, mamusie, tatusiów (tylko jeden odważny się znalazł) oraz babcie. Wszyscy występujący zostali nagrodzeni za podtrzymywanie tradycji rodzinnego kolędowania.

JASEŁKA - GALERIA

13.01.2012 - UDZIAŁ W PRZEGLĄDZIE KOLĘD I PASTORAŁEK "PRZEDSZKOLNE KOLĘDOWANIE" W SIENIAWIE

W przedszkolu w Sieniawie odbył się Drugi Przegląd Kolęd i Pastorałek. W przeglądzie brały udział przedszkolaki z całej gminy Raba Wyżna. Nasze przedszkole reprezentowali: Mateusz Teper, Maciek Drąg, Karol Zięba, Tomek Duda oraz Patryk Kusper. Do Sieniawy dzieci udały się pod eskortą rodziców, którzy na żywo chcieli podziwiać swoje pociechy na scenie. Przygotowani przez panią Kasię chłopcy zaśpiewali góralską kolędę "Dobrze żeś się Jezu" a solista Mateusz pastorałkę "Ukazał nam się Anioł". Nasi kolędnicy zachwycili gwarowym, mocnym śpiewem a także strojem. Do przedszkola wróciliśmy z dyplomami i upominkami.

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W SIENIAWIE - GALERIA19.01.2012 - BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

Przedszkolaki bawiły się wyśmienicie, a swoją radość i żywiołowość pokazały w spontanicznym tańcu. Wodzirej balu spisał się doskonale w doborze repertuaru i konkursów. Kto nie wierzy niech zajrzy do galerii zdjęć.

BAL KARNAWAŁOWY - GALERIA

20.01.2012 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Remiza strażacka w Rabie Wyżnej wypełniła się po brzegi i na scenę wkroczyły przedszkolaki, aby uczcić swoje ukochane Babcie i ukochanych Dziadków:

Za Waszą miłość i dobroć dla nas,
ogromne dzięki składamy
Jakie by było bez dziadków życie
Cieszymy się że Was mamy!


DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GALERIA

21.01.2012 - WYSTĘP PRZEDSZKOLAKÓW W DOMU PARAFIALNYM

Grupa Krasnale na scenie Domu Parafialnego wystawiła Jasełka, aby uświetnić spotkanie opłatkowe Akcji Katolickiej, Oddziału Charytatywnego, Koła Gospodyń Wiejskich i Oazy 40-latków. Podopieczni Pani Joli Trybuły zachowali pełny aktorski profesjonalizm i otrzymali gromkie brawa i słodkie nagrody.

JASEŁKA - GALERIA