STYCZEŃ

04.01.2013 - TEATR "FOTO FANTAZJA": Z PANEM KLEKSEM POZNAJEMY HISTORIĘ FOTOGRAFII

Nowy Rok w naszym przedszkolu rozpoczął się od niecodziennego przedstawienia. Aktorzy z Teatru FOTO-FANTAZJA, wcielając się w bohaterów Akademii Pana Kleksa zapoznali dzieci z historią aparatów fotograficznych. Przedszkolaki ubrane w fantazyjne czapeczki brały czynny udział w przedstawieniu. Była ciekawa opowieść o szpaku Mateuszu, wesoła zabawa przy piosenkach i możliwość oglądania starych aparatów fotograficznych.

HISTORIA FOTOGRAFII - GALERIA

09.01.2013 - III PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK W SIENIAWIE

Przedszkole w Sieniawie co roku, w okresie Bożego Narodzenia zaprasza przedszkolaków z całej gminy na wspólne kolędowanie. W tym roku Przegląd Kolęd i Pastorałek odbył się w restauracji "Kris" w Sieniawie. Nasze przedszkole reprezentowały: Kinga Chrobak i Klaudia Szeliga z grupy "Kotki", śpiewając pastorałkę "Aniołek najpiękniejszy":

oraz Gabrysia Luberda i Nicol Pruś z grupy "Misie" w utworze "Świeć gwiazdeczko":

Atmosfera była wspaniała i radosna. Przedszkolaki zostały obdarowane upominkami i dyplomami.

11.01.2013 - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Tradycyjnie na zaproszenie przedszkolaków do Domu Strażaka licznie przybyły babcie i dziadkowie. Najstarsza grupa "Misie", pod kierunkiem pani Weroniki Sikora, przygotowała "Jasełka" a pozostałe grupy uświetniły uroczystość wierszami, piosenkami i tańcem. Przedszkolaki obdarowały babcie i dziadków własnoręcznie wykonanymi prezentami. Gościem honorowym był Wójt Gminy Raba Wyżna Andrzej Dziwisz.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA - GALERIA

31.01.2013 - RODZINNY KONCERT KOLĘD W PRZEDSZKOLU

Rodzinne kolędowanie poprzedził występ Jasełkowy, który przygotowała pani Weronika Sikora z grupą "Misie". Po tej radosnej, pełnej śpiewu inscenizacji nadszedł czas na solowe występy. Na scenie pojawili się tylko najodważniejsi reprezentanci grup. Z grupy "Kotki": Gabrysia Urbaniak z siostrą akompaniującą na gitarze (przeuroczy duet)i Milenka Wojciechowska - solistka. Grupę "Jeżyki" reprezentowała solistka Natasza Kurek z babcią dla odwagi. Wśród "Zajączków" na występ zdecydował się Filip Czyszczoń, a pomagały mu: siostra i mama. Grupa "Misie" miała najwięcej reprezentantów: Gabrysia Luberda z siostrą w duecie, Karolinka Cieślik z kuzynką w strojach regionalnych z góralska kolędą oraz profesjonalny zespół Ignasia Panz z rodzeństwem i kuzynami. Odwaga wokalistów została nagrodzona brawami i upominkiem.

RODZINNE KOLĘDOWANIE - GALERIA