WRZESIEŃ

16.09.2008 - FOTOGRAF W PRZEDSZKOLU

Tego dnia w przedszkolu zaproszony fotograf wykonywał dzieciom zdjęcia.Czas oczekiwania na swoją kolej, wypełniła świetna zabawa pod kierunkiem zawodowego DJ-a. Dzieci miały okazję do wspólnej zabawy, w rytm ulubionych melodii. Zabawa była wyśmienita!

PRZEDSZKOLNA DYSKOTEKA - GALERIA
23.09.2008 - POWITANIE JESIENI

"Idzie lasem Pani Jesień,
jarzębinę w koszu niesie..."

W pierwszy dzień astronomicznej jesieni, do przedszkola przybyła prawdziwa Pani Jesień, z koszykiem pełnym owoców i kolorowych liści. Przedszkolaki gorąco przywitały miłego gościa jesiennymi piosenkami i zaprosiły do wspólnej zabawy. Zadowolona Jesień obdarowała każdego jesiennym listkiem i wyruszyła w drogę wyganiać ptaki do ciepłych krajów i malować liście na drzewach.

POWITANIE JESIENI - GALERIA
29-30.09.2008 - W MIASTECZKU KOMUNIKACYJNYM

Korzystając z pięknej jesiennej pogody, starsze przedszkolaki wybrały się do miasteczka komunikacyjnego, aby utrwalić wiadomości związane z ruchem drogowym. Towarzyszyła im piosenka:
"Czerwone światło - stój!
Zielone światło - idź!
Na żółtym świetle zawsze czekaj,
tak już musi być!"
dzięki której, prawidłowo reagowały na sygnały świetlne. Przedszkolaki doskonale radziły sobie z odgadywaniem znaczenia znaków drogowych, co wróży, że w przyszłości będą odpowiedzialnymi kierowcami.

W MIASTECZKU KOMUNIKACYJNYM - GALERIA